Оптовикам
Пропонуємо вигідні умови співпраці!

Наші пропозиції

Наші пропозиції

Для дачників, садівників-городників, фермерів, власників агропромислових господарств ми пропонуємо тільки якісний та оригінальний товар вирощений з використанням нашого посадкового матеріалу, що дозволяє бути впевненими у високій якості продукції, її відмінних характеристиках.

Плодорозсадник Летичів-Сад орієнтується як на роздрібного покупця так і на оптового. Ми задовольнимо будь-які бажання!!! Ви хочете розпочати власний бізнес? Посадити сад? Вам потрібні особливі сорти? Тоді Вам до нас!!! У нас посаджений власний черенковий сад  та маточник вегетативних підщеп. Ми працюємо під замовлення для задоволення Ваших потреб. У нас представлені саджанці Української, Канадської, Польської селекцій, які підходять для нашої місцевості.

Висококваліфіковані консультанти та менеджери компанії нададуть детальну інформацію про товари з каталогу, порадять і запропонують продукцію згідно Ваших вимог та побажань. Ознайомлять із вигідними сезонними знижками, акціями розпродажу, бонусами від компанії.

Основні приорітети нашої компанії:

  • бездоганна репутація - понад 15 років роботи на садівничому ринку України
  • пропонувати найкраще та йдемо в ногу з часом
  • індивідуальний підхід до своїх клієнтів, щоб задовольнити потреби кожного покупця
  • компетентність команди

На нашому сайті ви знайдете безліч підказок, цінних порад і рекомендацій, що стосуються вирощування садових культур, їх правильної посадки, боротьбі з хворобами і шкідниками, іншим аспектам грамотного догляду. Каталог інтернет-магазину є простим і зручним  у використанні. За тематичним рубрикатором можна легко знайти і купити, у межах доступних цін саджанці плодових дерев, кущів та троянд. Тут є все необхідне та корисне для дачників, садівників-любителів, професіоналів садівництва і рослинництва.

Основні приорітети нашої компанії:

Переваги

Власне виробництво

Гарантія якості

Доступна ціна

Гарна коренева
система

Великий досвід

Безкоштовне
пакування

Вигідні умови
співпраці