Доставка і оплата

Шановні клієнти, реалізація саджанців проводиться на місці (смт. Летичів вул., Горбасівська 2/1), в місті Хмельницькому (овочевий ринок вул., Вайсера), а також службами доставки по всій території України.

Доставка товарів службами доставки здійснюється якщо сума замовлених Вами товарів перевищує більше 400 грн.

Реалізація саджанців починається з
Весна 20.03.22-20.05.22
Осінь 15.10.21-10.11.21

Відслідкувати доставку

Зробити замовлення можна кількома способами:

  • через корзину нашого інтернет магазину (швидке і надійне оформлення замовлення за кілька хвилин, цілодобово)
  • зв'язавшись з нами по телефону: (097) 839 13 36, (096) 949 40 30
  • через електронну пошту, відправте на e-mail letichevsad@gmail.com перелік товарів і їх кількість, докладно і точно вкажіть ваші дані і спосіб зв'язатися з Вами (Cлужба доставки, номер відділення, П.І.Б. одержувача замовлення, місто, контактний номер телефону, електронна адреса).

Просимо Вас робити свої замовлення завчасно

Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх магазинах мережі на території України. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Прийом замовлень здійснюється щодня, відправка товарів тільки по вівторках.

Термін формування замовлення — до 7 робочих днів з моменту оплати замовлення. У разі, якщо замовлення оформлене у вихідний або святковий день, термін формування починається в перший після вихідного робочий день. Також можливі затримки у формуванні та відправках замовлень в період великої завантаженості продавця або через погані погодні умови.

Ми знаємо, наскільки важливо замовнику отримати саджанці, які не втратили свої якості і свіжість, готові до висадки, щоб вони прижилися і в найближчі роки почали радувати щедрим врожаєм. Тому кожен екземпляр ретельно готується, і професійно упаковується, перед відправкою ми робимо глиняну бовтанку кореневій системі так що пересилання не вплине на його стан.

Ми відправляємо товар по 100% попередній оплаті. Або післяплатою при внесенні передоплати 20% від суми замовлення.

Оплатити Ваше замовлення ви можите в будь-якому відділенні "Приват Банк" перерахувавши на картку необхідну суму. (Номер картки повідомить менеджер при оформленні замовлення). Або за допомогою сервісу Online платежів Liqpay.

Для прискорення швидкості обробки Вашого замовлення після здійснення оплати обов'язково повідомте про це будь-яким зручним для Вас способом на e-mail — letichevsad@gmail.com, (в повідомленні обов'язково вкажіть точну суму, яку Ви оплатили, час оплати і своє прізвище або номер замовлення) або зателефонувавши нам по телефону.

Велике прохання зберігати квитанції про оплату до моменту отримання посилки.

Доставка замовлень здійснюється по території України службою доставки Нова пошта.

"Нова пошта" — доставка і страховка згідно тарифів. Доставка оплачується клієнтом перевізнику за фактом отримання товару. - https://www.novaposhta.ua.

Посилка доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника. Для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт і номер декларації. Номер декларації повідомляється Покупцю будь-яким із способів: по телефону; відправляється на вказаний Покупцем адрес електронної пошти; за допомогою sms-повідомлення, що відправляється після відправки замовлення.

Увага! Поштові витрати не входять у вартість замовлення, доставку оплачує замовник в момент отримання посилки.

Поделиться
Переваги

Власне виробництво

Гарантія якості

Доступна ціна

Гарна коренева
система

Великий досвід

Безкоштовне
пакування

Вигідні умови
співпраці